RFL [Riekstiņa Futbola Līga]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RFL [Riekstiņa Futbola Līga]

Mans jau, 10. projekts, kurš ceru, ka pārspēs pašlaik nepārspēto rekordu - 119 dienas.
 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Intervija ar Dobeles "Eksperti" galveno treneri Artūru Mhitarjanu.

Go down 
AutorsZiņojums
rieksts
Admin
rieksts


Number of posts : 115
Join date : 15.11.11

Intervija ar Dobeles "Eksperti" galveno treneri Artūru Mhitarjanu. Empty
PostTēma: Intervija ar Dobeles "Eksperti" galveno treneri Artūru Mhitarjanu.   Intervija ar Dobeles "Eksperti" galveno treneri Artūru Mhitarjanu. EmptySestdiena Janvāris 21, 2012 4:32 pm

Sasaukta preses konference lai iepazīstinātu visus ar jauno "Eksperti" spēlētāju, 31 gadus veco, Anglijas izlases pussargu - Stīvenu Džerardu. Vispirms Artūrs Mhitarjans pasniedz "Eksperti" kreklu Stīvenam Džerardam, un tad tiek atklāta preses konference.

skysports.com : Kāds bija galvenais iemesls kādēļ iegādājāties centra pussargu Džerardu?

A.M. : Tapēc, ka man ir tikai viens centra pussargs , Xabi Alonso, kurš, manuprāt, nevarēs nospēlēt visu sezonu bez maiņas.

football24.com : Vai Falcao prombūtne būtiski ietekmēs komandas sniegumu?

A.M. : Domāju ka nē, komandai ir pietiekami daudz uzbrucēju.

dailymail.co.uk : Džerardam pašlaik ir 31 gads, kamēr Falkao viss vēl ,iespējams, priekšā - 25 gadi. Vai jūs šo uzskatat par izdevīgu maiņu?

A.M. : Jā, jo, manuprāt, šī līga neeksistēs nākamajā gadā, tāpēc var teikt, ka maiņa bija izdevīga.

dailymail.co.uk : Vai jūs nebaidāties par sankcijām no līgas vadības par šādiem izteicieniem?

A.M. : Es domāju ka man nevajadzetu ne no kā baidīties, jo es neko tādu nepateicu kas varētu aizskart līgas vadību.

skysports.com : Nākamā spēle pret FC Dobele Latvijas kausa 1/4 finālā. Mājās jūs uzvarējāt 2-1, kādas ir Jūsu domas par tuvojošos spēli?

A.M. : Grūti teikt... abas komandas ir samēra stipras ūnnn var teikt ka cīņa būs līdzvērtīga.

Preses darbinieks : Ar to arī šī preses konference tiek slēgta.

A.M. : Ej dirst. <klusi>


-------------------------------

ekspertiftw pirms 2 stundām

Sagrausim *** tos Dobelniekus atkal! Domāju, ka Eto'o kārtējais dublis ja ne hattrick. Smile

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Intervija ar Dobeles "Eksperti" galveno treneri Artūru Mhitarjanu.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Pēcspēles intervija ar FC Dobele galveno treneri - Igoru Smolkinu.
» [BBCSPORT] Intervija ar Nilu Meļķertu, Liverpool galveno treneri.
» Dobeles Eksperti līguma pagarināšana S2
» DOBELES VILKI līguma pagarināšana S2.
» RFL S2 :: Eksperti - Impatient

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
RFL [Riekstiņa Futbola Līga]  :: RFL :: Spēles, ziņas. :: ARHĪVS :: 2.sezona-
Pāriet uz: