rieksts

Number of posts : 115
Join date : 15.11.11

Pēcspēles intervija ar FC Dobele galveno treneri - Igoru Smolkinu. Empty
PostTēma: Pēcspēles intervija ar FC Dobele galveno treneri - Igoru Smolkinu.   Pēcspēles intervija ar FC Dobele galveno treneri - Igoru Smolkinu. EmptyPirmdiena Janvāris 23, 2012 8:07 pm

*Sagaidam Igoru Smolkinu pēc spēles preses telpā. Smaids neapšaubāms pēc tādas uzvaras, un interviju arī gatavs sniegt pat bez prasīšanas*

Labdien, pirmkārt, apsveicu ar uzvaru! Kādas ir sajūtas uzvarot pirmo spēli RFL Līgā?

I.S.: Lieliska, cerēju uz labāku rezultātu, bet apmierina.. *smejas*

Lielāku rezultātu? Kādu?

I.S. : Cerēju, ka komanda gūs 4-5 golus, mūsu problēma ir 1 puslaiks, ja mēs spēlētu, kā 2 puslaikā rezultāti būtu graujoši.

Javier Hernandez neapšaubāmi parādija ka viņš ir sākumsastāva vērts saņemot MotM apbalvojumu, plus gūstot vārtus un atdodot rezultatīvu piespēli 45 minūtēs. Kā tu novērtē viņa snieugmu šajā spēlē?

I.S. : Protams, viņš parādija ka ir vērts uz sākumsastāvu, un viņa spēle šodien bija fenomenāla, bet tad jau redzēs....

Mats Hummels.. 20 gadus vecs spēlētājs un jau cīnās ar pasaulslaveniem aizsargiem, kā ,piemēram, Pique. Vai viņš ietilpst komandas sākumsastāva un nākotnes plānos?

I.S : Jā ietilps, nākotnē viņš varētu spēlēt Vidiča vietā jo Vidičam jau ir savi gadi, nesaku, ka viņš ir vecs, tāpēc Hummelam dodu iespēju sevi pierādīt.

Nolādētais pirmais puslaiks.. Kas ,tavuprāt, traucēja puišiem saņemties iepriekšējās spēlēs?

I.S. : Domāju, ka komanda ir uz spēlēm gatva, bet mums neveicās ja ņem vērā pēdējo spēli pret Ekspertiem 15 sitieni un tikai 5 pa vārtiem, tā laikam ir vienkārši neveiksme.

Runājot par sastāvu un tā problēmām, kādēļ neiesaistijāties transfēru logā?

I.S. :Uzskatu, ka komanda ir pietiekami laba, lai uzvarētu līgā un neuzskatu ka mūsu komandai ir vajadzīgi , kaut kādi papildinājumi.

Kā jūs vērtējat attiecības ar "Eksperti" galveno treneri Artūru Mhitarjanu? Starp faniem ir stingras attiecības vai līdzīgi ir pie sānu līnijas?

I.S. : Neesam runājuši savā starpā. Nedomāju ka treneris viņš ir labs, viņam vienkārši ir paveicies ar sastāvu, un veicas arī spēlēs. Par faniem neesmu informēts.

Kā jums liekas, kura komanda izcīnīs Latvijas Kausu?

I.S. : Pēc manām domā vai nu Rockcity vai Nitreļi, Vilkiem nav nekādas izredzes, viņi ir šī turnīra kā teikt pastarīši. Par Ekspertiem gan nerunāsim, kaut arī sastāvs labs, ceru ka tiks veikts tā saucamais reality-check un viņi ātri vien attapsies pareizajā vietā.

Paldies, un tad veiksmi nākamajā spēlē pret Dobeles Vilkiem!

I.S. : Nav par ko, un jums arī paldies!

Atpakaļ uz augšu Go down
rieksts
Admin
rieksts

PostTēma: Re: Pēcspēles intervija ar FC Dobele galveno treneri - Igoru Smolkinu.   Pēcspēles intervija ar FC Dobele galveno treneri - Igoru Smolkinu. EmptyPirmdiena Janvāris 23, 2012 8:08 pm

Biš nolika Ekspertus xD
Tamtams

Tamtams

Number of posts : 6
Join date : 26.12.11

Vilkiem un Nitreļiem nav lielu izredžu, bet Rockcity un Ekspertiem būs ļoti sīva cīņa par uzvaru!